Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.

Ženy letos naposled

Ženy v neděli 7.4. odehrají svůj poslední zápas v letošním ročníků ČEZ Extraligy, a to proti Židenicím. Stejně jako v předchozích soubojích nejde už vůbec o nic. Oba týmy jsou zachráněny a Třinec se nemůže posunout o příčku výš.

Ženy doma poloviční

V sobotu 30. a neděli 31.3. odehrály své poslední zápasy v této sezoně před domácím publikem. V sobotu nedokázaly porazit Židenice a v neděli si hravě poradily se Znojmem.

Ženy naposledy doma

Ženy o víkendu odehrají své poslední zápasy na domácí palubovce v hale STaRS. V sobotu 30.3. se utkají proti Židenicím a v neděli 31.3. budou chtít vrátit porážku Znojmu. V sobotu se začíná v 16:00 a v neděli o hodinu později v 17:00. Budeme se na vás moc těšit.

Ženy poprvé padly se Znojmem

Ženy v sobotu 23.3. odehrály 7. kolo play-down ČEZ extraligy a tři body domů nepřivezly. Po úspěšném začátku se ženy Znojma probraly a poprvé v sezoně vyhrály a braly tak dva body.

Další kolo play-down pro třinecké ženy

V sobotu 23.3. čeká ženy už 7. kolo play-down ČEZ Extraligy. Ženy o víkendu vyjedou jen na jeden zápas a to do Znojma s kterým mají ženy kladnou bilanci výher. Povede se jim vyhrát i tentokrát? První hvizd padne v 15:00.

Souboj se Židenicemi rozhodly až nájezdy

V neděli 17.3. odehrály ženy další kolo play-down proti Židenicím. Poslední jejich vzájemný zápas nedopadl třineckým ženám moc dobře, a tak se snažily napravit reputaci.

Ženy budou bojovat na domácí palubovce

V neděli 17.3. se odehraje šesté kolo play-down ČEZ extraligy. Třinec na domácí půdě přivítá Židenice. Jedna výhra a dvě porážky, to je sumář vzájemných soubojů těchto dvou soupeřů.

Ženy z víkendu přivezly tři body

O víkendu ženy odehrály další dva zápasy play-down. V sobotu 9.3. odehrály třinecké ženy zápas v brněnských Židenicích a v neděli 10.3. se soupeřem ze Znojma. Ženám nevyšla první třetina prvního utkání a ztráta se jim už nepodařila dohnat. V druhém zápase se Znojmem už si Třinec výsledek pohlídal a vyhrál.

Ženy budou bojovat na Moravě

Ženy vyrazí v sobotu 9.3 na zápas do Židenic a v neděli 10.3. je čeká souboj se Znojmem. Oba tyto soupeře dokázaly ženy v průběhu základní části porazit, Znojmo dokonce s Třince neuhrálo ani jeden bod. Povede se toto ženám i v play-down?

Ženy v prvním kole úspěšné

Ženy v pátek 1.3. odehrály první kolo play-down ČEZ extraligy se Znojmem. První dvě třetiny se nesly v poklidném tempu hry a pak přišla třetí třetina, která zápas rozhodla a padlo v ní devět branek. Třinec první zápas v play-down vyhrál a připsal si tři body do tabulky.