Mladší žáci odehráli v sobotu 30. května a v neděli 31. května Pohár budoucích mistrů v Praze. Turnaj pořádal tým Tatranu Střešovice.
Mladší žáci odehráli v sobotu 30. května a v neděli 31. května Pohár budoucích mistrů v Praze. Turnaj pořádal tým Tatranu Střešovice.
V neděli 31. května se odehrál tradiční rodinný turnaj. Zlaté medaile si odnesl tým červených, který ve finále porazil světle modré. Bronzové medaile vybojoval tým bílých.
Třinecký klub vyslal na Ostravské hry, které se konaly od pátku 22. do neděle 24. května, hned pět týmů. Po dvou týmech měl v kategoriích elévů a mladších žáků. Jeden tým tvořili starší žáci. Elévové si z Ostravy přivezli bronzové medaile – gratulujeme!
Florbalový klub FBC Intevo Třinec představil na Rodinném turnaji nového maskota Florýska. Členové a členky klubu se s ním mohli poprvé setkat 31. května v třinecké hale STaRS. Florýsek bude odteď neodmyslitelnou součástí domácích utkání, turnajů i dalších klubových akcí.

























