Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 96 článků.

Muži končí ve čtvrtfinále

Muži v sobotu 2.3. odehráli svůj poslední zápas v sezoně 2023/2024. V play-off nestačili na Přerov a v posledním zápase prohráli, stejně jako ve dvou předchozích případech, o jedinou branku a sezona jim končí.

Ženy v prvním kole úspěšné

Ženy v pátek 1.3. odehrály první kolo play-down ČEZ extraligy se Znojmem. První dvě třetiny se nesly v poklidném tempu hry a pak přišla třetí třetina, která zápas rozhodla a padlo v ní devět branek. Třinec první zápas v play-down vyhrál a připsal si tři body do tabulky.

Muži budou bojovat o setrvání v play-off

NENÍ CESTY ZPĚT. S takovým motem vstoupí třinečtí muži do sobotního, popřípadě nedělního utkání play-off. A budou potřebovat každého fanouška, aby je v hale STaRS podpořil svými hlasivkami.

Ženy odehrají první kolo play-down

V netradiční čas se odehraje první zápas play-down mezi Třincem a Znojmem v hale STaRS. Tento zápas začne v pátek 1.3. úderem 20:00. Tohoto soupeře znají moc dobře, protože v základní části se tyto dva týmy utkaly dvakrát a oba souboje vyhrál Třinec. Povede se mu to i potřetí?

Poslední zápas základní části ženám vyšel

Ženy v neděli 25.2.2024 odehrály svůj poslední zápas základní části před domácím publikem. Do Třince přicestovaly hráčky z Židenic a bojovalo se o lepší postavení pro play-down. Ženy rozhodly ve třetí třetině a na konci základní části se umístily na deváté příčce tabulky ČEZ extraligy.

Muži prohráli dvakrát těsně

Ve dnech 24. a 25.2.2024 muži odehráli první dva zápasy čtvrtfinále play-off s Přerovem. Na hostující půdě se mužům nedařilo a prohráli oba zápasy. Oba ale byly vyrovnané do poslední chvíle, proto také obě rozhodlo až prodloužení.

Ženy základní část ukončí doma

Ženy v neděli 25. 2. 2024 vyběhnou naposledy v základní části na palubovku haly STaRS. Budou bojovat o body se Židenicemi. První vzájemný zápas holkám moc nevyšel, a tak budou chtít oplatit soupeřkám z Brna porážku před domácí kulisou.

Muži odehrají první dva zápasy play-off

V pondělí 19. 2. 2024 bylo vylosováno, že na třinecké muže bude v play-off čekat Přerov. Třinec byl po základní části sezony níž v tabulce, a tak bude začínat venku. Ve dnech 24. 2. a 25. 2. odehrají muži dva venkovní zápasy právě s Přerovem.