Související zápasy

FBC Třinec
Frýdek-MístekTřinec
5:1(2:1,1:0,2:0)
so 5. 10. 2024 9:00 @ SH Stars Třinec, Moravskoslezská liga starších žáků, 4. kolo
OstravaTřinec
4:6(3:3,1:2,0:1)
so 5. 10. 2024 9:10 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Liga starších žáků - skupina 7, 3. kolo
TřinecOlomouc
0:7(0:4,0:2,0:1)
so 5. 10. 2024 10:10 @ SH SK START PŘEROV, 1. liga dorostenek - skupina 7, 3. kolo
Odehráno
ne 6. 10. 2024 9:10 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
ne 6. 10. 2024 13:30 @ SH Stars Třinec, Moravskoslezská liga elévů, 4. kolo

Dorostenky s jednou výhrou, starší žáci se šesti body a „B“ odehrálo své zápasy doma stejně jako elévové, sezonu zahájily také mladší žákyně

V sobotu 5.10. odehrály dorostenky další dva zápasy sezony, tentokrát s Přerovem a Olomoucí. Přerov dokázaly přehrát, ale Olomouci nevstřelily ani branku. V sobotu také hráli své zápasy starší žáci, kteří vyjeli do Ostravy a přivezli z ní 6 bodů. Starší žáci „B“ odehráli své další dva zápasy na domácí palubovce haly STaRS. Zápas se jim nepovedly a do tabulky nezapsali ani bod. V neděli 6.10. svoji sezonu také zahájily mladší žákyně. V neděli na domácím hřišti odehráli své první čtyři zápasy také elévové.

Dorostenky

Dorostenky v sobotu 5.10. odehrály další dva zápasy sezony. První zápas sehrály s holkami z Olomouce. V tomto zápase se jim nepodařilo vstřelit ani jednu branku. Soupeřky v první třetině vstřelily čtyři, ve druhé části dvě a v poslední přidali pojistku jednoho gólu. Zápas skončil 0:7 z pohledu třineckých hráček.

Ve druhém zápase narazily dorostenky na soupeřky z Přerova. Do druhého zápasu vstoupily holky úplně jinak. Už v patnácté sekundě se prosadila Juroszková. Čtvrtá, pátá a šestá, to jsou minuty kdy se dorostenky také prosadily, konkrétně Iwanuszek, Raszková a Gluzová. Na konci první třetiny se prosadily také hráčky domácího Přerova. Ve druhé třetině se za třinecké dvakrát prosadila Mieszková a na konci druhé části, stejně jako na konci první, prosadila Pospíšilíková. Minutu a pět sekund dokonce zápasu svůj hattrick dovršila třinecká hráčka Mieszková, ale prosadila se i Navrátilová z Přerova. Zápas skončil poměrem 7:3 pro třinecké barvy.

FBC Intevo Třinec – FBS Olomouc 0:7
branky: 4. Lucie Zaoralová, 8. Sophie Pallová, 11. Sofie Zaoralová, 11. Eliška Sedláčková, 18. Edita Vašková, 23. Anna Tománková, 29. Anna Tománková; rozhodčí: Martin Keclík – Kristýna Keclíková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:1

FBC Intevo Třinec – FBC Přerov 7:3
branky: 1. Tina Juroszková, 4. Dorota Iwanuszek, 5. Karolína Raszková, 6. Anna Gluzová, 20. Markéta Mieszková, 22. Markéta Mieszková, 35. Markéta Mieszková - 12. Lucie Pospíšilíková, 24. Lucie Pospíšilíková, 35. Kateřina Navrátilová; rozhodčí: Martin Keclík – Kristýna Keclíková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; po třetinách: 4:1, 2:1, 1:1

Hodnocení trenéra Břetislava Staňka: „Zápas s Olomoucí nezačal vůbec špatně a do doby, kdy holky dodržovaly nastavenou taktiku a 100 % plnily co měly, jsme hráli celkem vyrovnanou partii. Ani po obdrženém gólu, to nebyl ze strany Olomouce žádný válec, za což holky chválím, že tento zápas nevypustily!!! Druhý zápas s Přerovem začal více než snově, a to rychlým gólem hned z prvního útoku, což nám vlilo jistotu a sebedůvěru v sebe sama, a i přes pár taktických chyb v obranné fázi, jsme si zápas pohlídali a dovedli do vítězného konce.

Starší žáci

V sobotu starší žáci „A“ vyrazili na své dva zápasy do Ostravy a čekaly je zápasy s dvěmi ostravskými kluby. V prvním zápase narazili na FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Začátek vůbec nevypadal dobře pro třinecké hráče. V šesté minutě už prohrávali 0:3. Toto nepříznivé skoré dokázali do konce třetiny smazat, a to hned hattrickem Otruby. Na začátku patnácté minuty šli Ostravané do čtyř a Otruba svým čtvrtým golem v zápase tuto přesilovku využil, za minutu se ještě za třinecké prosadil Byrtus. Ve dvacáté minutě snížil skoré ostravský Malíř. Do šaten po druhé třetině se šlo za stavu 5:4 pro Třinec. V samém závěrů zápasu se popáté v zápase prosadil Otruba a stanovil konečný výsledek 6:4 pro třinecké barvy.

Ve druhém sobotním zápasu také starší žáci „A“ narazili na ostravský tým, konkrétně 1. SC TEMPISH Vítkovice. Tento zápas začal úplně jinak než ten předchozí. Už v první třetině dokázali třinečtí hoši dát pět branek, na čtyřech z nich se podílel Otruba, tři dal a jednu připravil, další dvě branky dali Suszka a Byrtus. Ve druhé třetině také žáci přidali pět branek. Dvě trefy si připsal Byrtus a po jedné Gajdzica, Otruba a Banot. Ve druhé třetině se také prosadili Vítkovice a za ně Lukáš Sikora. Ve třetí třetině uzavřel střelecký účet Třince Otruba jedenáctou trefou do soupeřový branky. Vítkovice do konce třetí třetiny přidaly ještě dvě branky. Zápas skončil výsledkem 11:3 ve prospěch Třince.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA – FBC Intevo Třinec 4:6
branky: 3. Jiří Kozub, 4. Matyáš Holek, 6. Matyáš Holek, 20. Alex Malíř - 8. Daniel Otruba, 10. Daniel Otruba, 12. Daniel Otruba, 15. Daniel Otruba, 16. Patrik Byrtus, 34. Daniel Otruba; rozhodčí: Lukáš Minarčík – Jan Zaoralek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; po třetinách: 3:3, 1:2, 0:1

FBC Intevo Třinec - 1. SC TEMPISH Vítkovice 11:3
branky: 3. Daniel Otruba, 7. Daniel Otruba, 8. Antonín Suszka, 10. Daniel Otruba, 11. Patrik Byrtus, 18. Ondřej Gajdzica, 19. Daniel Otruba, 20. Patrik Byrtus, 22. Patrik Byrtus, 24. Michael Banot, 25. Daniel Otruba - 24. Lukáš Sikora, 32. Tobiáš Novák, 34. Lukáš Sikora; rozhodčí: Erik Beza – Jan Zaoralek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; po třetinách: 5:0, 5:1, 1:2

Hodnocení trenéra Marka Gawlika: „Tento výjezd hodnotíme velmi pozitivně. Hráči ukázali, že mají chuť střílet góly a hrát s maximálním nasazením. I přes pomalejší začátek prvního utkání jsme soupeře po většinu zápasu přehrávali a projevili jsme větší dominanci. Druhý zápas pak probíhal zcela v naší režii od úvodního hvizdu až do závěrečného. Z Ostravy si odvážíme plných 6 bodů, což je skvělý výsledek. Rád bych také poděkoval rodičům za vynikající podporu během celého výjezdu.“

Starší žáci „B“

V sobotu 5.10. starší žáci „B“ na domácí palubovce přivítali soupeře z Frýdku-Místku a Krnova. Zápas s Frýdkem nezačal vůbec špatně. Jako první se totiž prosadili třinečtí. V čase 4:09 vstřelil první branku zápasu Tobiáš Gryga. Frýdek-Místek dokázal do konce první třetině ještě skoré otočit, a to po gólech Maluchy, který se prosadil v oslabení, a Holuba. Jonáš Holub se za frýdecké prosazoval už do konce zápasu. Jednu branku přidal v šestnácté minutě a další dvě branky vstřelil na závěr třetí třetiny v třicáté čtvrté a třicáté šesté minutě. Třinečtí starší žáci dokázali vstřelit jedinou branku, a tak zápas skončil výsledkem 1:5 z pohledu Třince.

Ve druhém zápase narazili starší žáci na Krnov. V první třetině se prosadili jen krnovští hráči. V čase 3:03 branku vstřelil Ferenčík a v čase 8:05 Ryška. Minutu po začátku třetí třetiny se podruhé v zápase prosadil Ferenčík. Ve dvacáté sedmé minutě se před domácím publikem prosadil Klus. Na 2:3 snižoval v třicáté druhé minutě Cieslar. Krnov ovšem využil nabídnuté přesilovky a nedopustil žádné drama v závěrů zápasu a Martínek korigoval skoré na konečných 4:2 pro Krnov.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek – FBC Intevo Třinec B 5:1
branky: 7. Daniel Malucha, 11. Jonáš Holub, 16. Jonáš Holub, 34. Jonáš Holub, 36. Jonáš Holub - 5. Tobiáš Gryga; rozhodčí: Jakub Lipovský – Michal Heczko; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0

FBC Intevo Třinec B – FBC ORCA KRNOV 2:4
branky: 27. Václav Klus, 32. Igor Cieslar - 4. Adam Ferenčík, 9. Matyáš Ryška, 25. Adam Ferenčík, 35. Jáchym Martínek; rozhodčí: Jakub Lipovský – Michal Heczko; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:2

Mladší žákyně

V neděli 6.10. zahájily svoji cestu sezonou také mladší žákyně. V úvodních čtyřech zápasech nedokázaly ani jednou vyhrát. V prvním zápase podlehly soupeřkám z Tigers Poruba. Ve druhém zápasu nestačily na Vítkovice. Ani třetí zápas neskončil vítězstvím třineckých barev, ale zvítězily holky z Kopřivnice. Vůbec nejtěsnější zápas holky odehrály s Hranicemi, když to skončilo porážkou jen o dvě branky.

FBC Intevo Třinec – FBC Tigers Poruba 5:10

1.SC TEMPISH Vítkovice – FBC Intevo Třinec 13:9

FBC Vikings DMM Kopřivnice – FBC Intevo Třinec 16:5

FBC Intevo Třinec – FBC Hranice 6:8

Hodnocení trenérky Lucie Blažkové: „První letošní turnaj byl pro většinu hráček velkou neznámou, neboť zažily své první zápasy. Holky se otrkaly velmi rychle a hezky plnily naše pokyny. S každý dalším zápasem turnaje se víc a víc přizpůsobovaly hře a faktu, že je to jiné než tréninky. V zápase proti Vítkovicím jsme dokonce vystrčily růžky. Dokázaly jsme převrátit skóre v náš prospěch. Soupeř byl ale na florbalkách více zkušený a zápas skončil prohrou. Musím pochválit všechny holky za plnění pokynů a taky za rychlou adaptaci nových hráček.“

Elévové

Elévové v neděli 6.10. na domácím hřišti haly STaRS odehráli své první čtyři zápasy sezony. V prvním zápase narazili na vítkovické aligátors, se kterými prohráli. Ve druhém zápasu už si ale se soupeřem z Karviné poradili a vyhráli. Také v zápase s Petrovicemi byly úspěšnější třinecké barvy a den uzavřeli zápasem s Mvil Ostrava a také se jim povedlo vyhrát.

1.SC TEMPISH Vítkovice Aligátors – FBC Intevo Třinec 12:7

1.FBC Karviná – FBC Intevo Třinec 6:18

FBC Intevo Třinec – Z.F.K. Petrovice 14:11

FBC Intevo Třinec – 1. MVIL Ostrava 25:2