Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 37 článků.

Dorostenci skončili v prvním kole play-off

V sobotu a neděli se odehrály dva zápasy prvního kola play-off první ligy dorostenců. V sobotu 16.3. si dorostenci zahráli před domácím publikem v hale STaRS a v neděli 17.3. vyrazili na odvetné utkání do Havířova. Celkové skoré bylo 11:12 a dorostenci tak o jednu branku nepostoupili.

Souboj se Židenicemi rozhodly až nájezdy

V neděli 17.3. odehrály ženy další kolo play-down proti Židenicím. Poslední jejich vzájemný zápas nedopadl třineckým ženám moc dobře, a tak se snažily napravit reputaci.

Starší žáci bez bodu, elévové ovládli turnaj a veteráni stoprocentní

V sobotu 9.3. odehráli své zápasy starší žáci v Krásném Poli bohužel nevyhráli ani jeden zápas a po zápasech s MVIL Ostrava a Ostravou přijeli do Třince bez bodů. Mezitím v domácí hale STaRS probíhal turnaj elévku, na kterém se účastnily hned dva týmy z Třince. Veteráni zvládli své dva zápasy a po vítězstvích nad Ostravou a Havířovem si do tabulky připsali šest bodů.

Ženy z víkendu přivezly tři body

O víkendu ženy odehrály další dva zápasy play-down. V sobotu 9.3. odehrály třinecké ženy zápas v brněnských Židenicích a v neděli 10.3. se soupeřem ze Znojma. Ženám nevyšla první třetina prvního utkání a ztráta se jim už nepodařila dohnat. V druhém zápase se Znojmem už si Třinec výsledek pohlídal a vyhrál.

Dorostenci za čtyři, dorostenky s bodem a mladší žáci bez výhry

V sobotu byly na programu dva zápasy dorostenců v Havíře, a také dva utkání dorostenek v Ostravě. Dorostenci první zápas vyhráli s přehledem a druhý zápas prohráli na nájezdy. Dorostenky v prvním zápase nestřelily ani branku a prohrály. Z druhého zápasu berou bod za remízu. V neděli 3.3. odehráli dva zápasy mladší žáci, bohužel se jim nepovedlo vyhrát ani jeden zápas.

Muži končí ve čtvrtfinále

Muži v sobotu 2.3. odehráli svůj poslední zápas v sezoně 2023/2024. V play-off nestačili na Přerov a v posledním zápase prohráli, stejně jako ve dvou předchozích případech, o jedinou branku a sezona jim končí.

Poslední zápas základní části ženám vyšel

Ženy v neděli 25.2.2024 odehrály svůj poslední zápas základní části před domácím publikem. Do Třince přicestovaly hráčky z Židenic a bojovalo se o lepší postavení pro play-down. Ženy rozhodly ve třetí třetině a na konci základní části se umístily na deváté příčce tabulky ČEZ extraligy.

Muži prohráli dvakrát těsně

Ve dnech 24. a 25.2.2024 muži odehráli první dva zápasy čtvrtfinále play-off s Přerovem. Na hostující půdě se mužům nedařilo a prohráli oba zápasy. Oba ale byly vyrovnané do poslední chvíle, proto také obě rozhodlo až prodloužení.

Nabitý víkend mládeže

Nabitý víkend pro Třinec a třineckou mládež. Dorostenci vyjeli do Havířova. Mladší žáci, dorostenky a mladší žákyně odehráli zápas v domovských halách ve STaRSu a ve sportovní hale ZŠ a MŠ Gustava Przeczka. A juniorky dohrávaly v pondělí v Horní Suchá.