ZnojmoTřinec
3:5(0:0,1:4,2:1)
so 3. 2. 2024 16:30 @ SH TJ Znojmo, ČEZ Extraliga, 19. kolo

Ženy vybojovaly důležité body do tabulky

Ženy bojovaly jako lvice a přivezly do Třince důležité body. Do tabulky holky připsaly 3 body a poskočily na devátou příčku a chybí jim bod na postupové osmé místo.

Ženy v sobotu 3.2. bojovaly o důležité tři body do tabulky ve Znojmě. Úspěšně. V souboji zvládly dát ženy o dvě branky více než soupeřky a vyhrály.

Po bezbrankové první třetině, otevřela skoré v čase 21:21 Portešová a za čtyři minuty navýšila náskok Macigová. Po brance ještě Sovadinová a Mieszek. Soupeřky střelily jen jednu branku z hole Smutné.

Dvacet dva sekund po začátku třetí třetiny domácí hráčky snížily náskok na rozdíl dvou branek. Po jedné brance přidaly ještě za domácí v oslabení Bartušková, za třinecké Martynková. Konečné skoré zápasů 3:5.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Intevo Třinec 3:5

Branky: 35. Eva Smutná, 41. Bára Procházková, 59. Marie Bartušková – 22. Klára Portešová, 26. Kateřina Macigová, 33. Karolína Sovadinová, 37. Zuzana Mieszek, 44. Tereza Martynková. Rozhodčí: Tomáš Fuciman, Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 122; po třetinách: 0:0, 1:4, 2:1

FBC Intevo Třinec: Pytlíková (Szwanczarová) – Blechová, Kociánová, Gawryšová, Hrobařová, Blažková, Böhmová – Mieszek, Sovadinová, Mišúnová, Zelená, Portešová, Martynková, Franková, Zoubková, Macigová, Kantorková.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Malkusová – Tesaříková, Cihlářová, Filáková, Dibelková, Reischlová, Eliášová – Smutná, Bartušková, Procházková, Nečasová, Šmahelová, Pelánová, Houšťová, Václavková, Brančová.