ZlínTřinec
5:4(2:1,1:0,2:3)
so 3. 2. 2024 15:00 @ SH SPŠ Zlín, Národní liga, 20. kolo

Muži na čtvrtou příčku nedosáhli

Muži v okleštěné sestavě vyjeli do Zlína bojovat o čtvrtou příčku. Bezúspěšně. Poprvé v historii soutěží zápas těchto dvou týmu nenabídl více než deset branek.

Jako první se prosadili domácí po střele Kresy, po devíti minutách srovnal skoré zápasů Szkandera. Hned po jedenácti sekundách poslal Baroň domácí opět do vedení.

Druhá třetina přinesla jen jednu branku. Třineckého brankaře překonal Blažek.

Na rozdíl tří branek zvyšoval na začátku třetí třetiny Tvrdoň, poté vykřesali naději pro třinecké Badura a Janáč a bylo to o jednu branku. Tento stav vydržel, ale jen necelé dvě minuty. Po střele Reka to bylo opět o dvě branky. V 53. minutě si dal vlastní gól Klímek a zase to bylo o branku. Muži zkoušeli hru v šesti, ale skoré už dorovnat nedokázali.

Zlín Lions – FBC Intevo Třinec 5:4

Branky: 4. Kresa, 13. Baroň, 29. Blažek, 44. Tvrdoň, 50. Rek – 13. Szkandera, 46. Badura, 48. Janáč, 53. OG – Klímek; rozhodčí: Jan Frýdek, Michal Havelka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 125; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:3

Zlín Lions: Kubíček (Šiška) – Klímek, Malošík, Blažek, Nikolov, Horník, Kresa – Kundrata, Blažek, Svoboda, Nedbálek, Samohýl, Chalabala, Baroň, Ondroušek, Rek, Tvrdoň, Freml

FBC Intevo Třinec: Kreis (Gawryš Piško, Gawlik) – Sikora, Turoň, Janáč, Drong, Janovský, Kováč – Martynek, Szkandera, Mieszek, Fiedor, Kupczak, Tomiczek, Turek, Badura, Kyselý, Lisztwan