Muži budou bojovat o setrvání v play-off

NENÍ CESTY ZPĚT. S takovým motem vstoupí třinečtí muži do sobotního, popřípadě nedělního utkání play-off. A budou potřebovat každého fanouška, aby je v hale STaRS podpořil svými hlasivkami.

V sobotu 2.3. muži odehrají svůj třetí zápas ve čtvrt finále play-off s Přerovem. První dva zápasy mužům těsně nevyšly a přijeli do Třince za stavu 0:2 v sérii pro Přerov. První zápas prohráli 7:8 po prodloužení a druhý prohráli 5:6 taktéž po prodloužení.

NENÍ CESTY ZPĚT. Slogan, s kterým jdou muži do sobotního, popřípadě nedělního zápasu. Svěřenci trenéra Kajfosze už nemohou udělat krok vedle, jestli chtějí v play-off dále pokračovat, musí vyhrát oba domácí zápasy a poslat sérii zpět do Přerova.

Chlapi budou potřebovat, aby je neuvěřitelná atmosféra, kterou dokážete udělat jenom VY!! hnala dopředu. Tým tak potřebuje, abyste se stali jejich šestým hráčem.

V sobotu 2.3. v 19:00 v hale STaRS, popřípadě v neděli 3.3 od 17:00.

Co udělat pro to, aby se série opět přesunula do Přerova, nám odpovídal třinecký hráč Michal Badura.

S čím půjdete do 3. zápasu s Přerovem?

Celkově do víkendu jdeme s tím, že chceme vyrovnat sérii a v úterý jet do Přerova na 5. zápas. Doma nehodláme prohrát.

Co uděláte pro to, aby Přerov sérii v hale STaRS neukončil?

Vyhrajeme oba zápasy. ?? No, potřebujme být koncentrovaní celý zápas a nevypadnout z toho. Každá chyba může ukončit sérii.

Dvakrát jste prohráli těsně, co je potřeba změnit?

Zlepšit pohyb, zakončení, věřit v naše schopnosti, a hlavně udržet tohle všechno celých 60 minut.

Jaký výsledek zápasu očekáváš?

Očekávám opět vyrovnaný souboj, ale doufám, že už to nepůjde do prodloužení a vyhrajeme v základní části. Přesný výsledek nedokážu tipnout.