Související zápasy

FBC Třinec

Mladší žáci poloviční, elévky bez výhry, ženy „B“ stoprocentní a veteráni vybojovali tři body

V sobotu 6.4 odehrály ženy „B“ své dva zápasy v rámci 2. ligy žen. V prvním zápase si poradily s rezervou Vítkovic a v druhém rozdrtily Krnov. V neděli 7.4 odehráli své zápasy mladší žáci. První zápas vyhráli v druhém se trápili se Šternberkem. Elévky odehrály na turnaji tři zápasy, bohužel nevyhrály ani jednou. V neděli na domácí palubovce hráli Veteráni. V prvním zápase si poradily se štajgry. Ve druhém zápase je potrápila Letka.

Mladší žáci

První zápas odehráli v neděli 7.4. mladší žáci proti Kopřivnici. V souboji si poradili a vyhráli převahou čtyř branek 9:5. V druhém zápase už se žáci trošku trápili. Proti Šternberku už vítězství neslavili, po prohře 2:4

FBC Intevo Třinec – FBC Vikings Kopřivnice - 9:4

FBC Intevo Třinec – Fbc Topgal Šternberk - 2:4

Hodnocení trenéra Jana Kyselého: „V tomhle kole jsme vyrazili, na utkání proti Kopřivnici a Šternberku. První utkání jsme vyhráli v poměru 9:5, byl to skvělý zapas, avšak nás stále brzdí naše individuální chyby. V tomhle utkání jsme dostali laciné branky ze standardních situací. Naštěstí jsme byli produktivní směrem dopředu a zvítězili jsme. V druhém utkání jsme měli skvělý vstup do utkání, kdy jsme vedli, avšak tady jsme doplatili na to, že jsme se absolutně netlačili do brány, což nás stálo vítězství. S výkonem jsem byl ale celkem spokojený, opět nám tento turnaj ukázal na nedostatky, na kterých už pracujeme. Díky všem rodičům, a především hráčům že dřeli.“

Elévky

V neděli 7.4. odehrály elévky další z turnajů. V tomto turnaji je čekala Olomouc, Ostrava a Vítkovice. S Olomouci prohrály elévky 7:0. S ČPP Ostrava vstřelily branku ta, ale na vítězství nestačila a prohrály 5:1. Proti Vítkovicím to byl jednoznačně zápas v podání Vítkovic, elévky prohrály 9:0. I tak nemusí holky smutnit.

FBS Olomouc – FBC Intevo Třinec - 7:0

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FBC Intevo Třinec – 5:1

1.SC TEMPISH Vítkovice – FBC Intevo Třinec – 9:0

Hodnocení trenérky Lucie Blažkové: „O víkendu elévkyně odehrály poslední turnaj sezóny. Za trenéry mužů říct, že jsme věřili ve větší počet než 1+7. Poslední dobou nás trápí marodka. I v tomto počtu jsme si jeli poslední turnaj užit. Celkem jsme odehráli 3 zápasy, kde jsme nezvítězili ani jednou. Naše koncentrace do hry byla každým zápasem nižší. Věřím, že si holky poslední zápasy jejich první sezóny pořádně užily a že chuť do florbalu přetrvá i do další sezóny!“

Ženy „B“

V prvním zápase si zahrály ženy s rezervou Vítkovic. První třetina nedopadla podle představ žen. Vítkovice v ní dvakrát skórovaly. Ženy však ve druhé části otočily po brankách Kantorkové, Portešové a Kajfoszové. Ve třetí části ženy přidaly ještě dvě branky, když se prosadila podruhé Portešová a branku přidala Čmielová. Ženy první zápas vyhrály 5:2

Ve druhém zápase si ženy proti Krnovu zastřílely. Soupeřkám nasázely hned deset branek. V první třetině se prosadily Kočarová, Kantorková a Blechová. V druhé části přidaly branku Kajzarová a dvakrát se trefila Blechová, jednou dokonce v oslabení. Ve třetí periodě přidaly ženy čtyři branky, když se trefily Portešová, Šnajdrová, Kočarová a Matějová. Z hostů se neprosadil nikdo.

FBC Intevo Třinec B FM - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 5:2
branky: 19. Tereza Kantorková, 22. Klára Portešová, 24. Pavla Kajfoszová, 29. Klára Portešová, 31. Viktorie Čmielová - 2. Darina Jandová, 6. Barbora Bestová; rozhodčí: Adam Kiovský – Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; po třetinách: 0:2, 3:0, 2:0

FBC Intevo Třinec B FM – FBC ORCA KRNOV 10:0
branky: 3. Marie Kočarová, 5. Tereza Kantorková, 11. Anežka Blechová, 13. Markéta Kajzarová, 17. Anežka Blechová, 21. Anežka Blechová, 26. Klára Portešová, 27. Lenka Šnajdrová, 28. Marie Kočarová, 34. Michaela Matějová; rozhodčí: Erik Beza – Jan Zaoralek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:0

Veteráni

Veteráni na domácí palubovce haly STaRS odehráli dva zápasy. V prvním zápase se střetli se Štajgry z Ostravy. První třetina skončila vyrovnaná 1:1, když se trefili za třinecké Tomáš Sikora a za Štajgry Trnka. Pak už to bylo ale v režii chlapů z Třince. Hrubec a Bilko se prosadili ve druhé třetině v rozmezí šestnáctí sekund a poslali Třinec do vedení 3:1. Ve třetí části už padlo branek o trochu víc. Dvakrát se prosadil Martin Ščigel a po jednom gólu přidali Sikora a Lasota. Veteráni první domácí zápas vyhráli 7:1

V druhém zápase už chlapy potrápila Letka. Po první třetině to bylo 0:1 po trefě Mece. V druhé třetině hosté skórovali třikrát. Dvakrát Krupa a jednou se trefil Ondruch. Naději do zápasu na konci druhé části vstřelili Sikora a Bilko a po druhé třetině to bylo 2:4 z pohledu Třince. Ještě větší naději vykřesal na začátku třetí části Staněk a snížil už jen na rozdíl jediné branky. To se ale hostujícímu Lokšovi nelíbilo a poslal Letku opět do dvoubrankového vedení. Patnáct sekund do konce završil vítězství letky Krupa. Letka v Třinci zvítězila 6:3.

FBK Štajgřy Ostrava – FBC Intevo Třinec 1:7
branky: 2. Tomáš Trnka - 9. Tomáš Sikora, 18. Miroslav Hrubec, 18. Petr Bilko, 28. Martin Ščigel, 31. Martin Lasota, 35. Martin Ščigel, 35. Tomáš Sikora; rozhodčí: Filip Górny – Adam Langer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:4

FBC Intevo Třinec – FBC Letka LEGENDS 3:6
branky: 23. Tomáš Sikora, 24. Petr Bilko, 26. Břetislav Staněk - 7. Tomáš Mec, 14. Martin Krupa, 16. Dalibor Ondruch, 22. Martin Krupa, 27. Tomáš Lokša, 36. Martin Krupa; rozhodčí: Martin Ručka – Roman Sasín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:2