TřinecTroopers
10:6(2:4,3:2,5:0)
so 28. 9. 2024 17:00 @ SH Stars Třinec, Národní liga, 3. kolo

Do Třince přijedou Troopers

V sobotu 28.9. třinečtí florbalisté odehrají 3. kolo Národní ligy s Troopers. Třinečtí hráči si na domácí palubovce budou chtít připsat další tři body do tabulky. Na rozdíl Troopers si budou chtít připsat svoje první body v Národní lize. Úvodní hvizd je v plánu v 17:00

Třinec už čeká třetí zápas v letošní sezoně. Oba předchozí zápasy třinečtí zvládli. S Blanskem vyhráli 11:3 a se Slovanem o jednu branku 7:6. V obou zápasech byl průběh skoro totožný. Povedená první třetina, kde v jednom zápase dali třinečtí 6 a ve druhém zápase 4 branky. Nepovedené druhé třetiny, kde Třinec nevstřelil ani jednu branku. Svěřenci trenérů Kajfosze a Sikory budou chtít vylepšit svojí druhou třetinu právě v zápase s Troopers.

Co trenérům Třince určitě nepřispívá ke klidnému spaní jsou vyloučení. Třinec je zatím nejvylučovanějším týmem v lize. Odehrálo se jen pár zápasů, dva zápasy mají odehrány jen Třinec a Blansko, zbytek má odehrány jen jeden zápas. Třinec si připsal už 20 trestných minut druhý Slovan jich má jen 8.

Troopers si v prvním zápase neporadilo se Zlínem. Troopers prohrávali minutu před koncem zápasu o jednu branku a rozhodčí ve prospěch Troopers nařídili trestné střílení. Marek Jedlička ale neproměnil, a tak se Zlínem prohráli 5:6.

Jaký průběh zápasu očekává Tomáš Janovský a co zlepšit ve druhých třetinách?

Co zlepšit na druhých třetinách, aby nedopadaly tak jak v posledních dvou zápasech?

Koncentraci a dodržování taktických pokynů, které si o přestávce řekneme.

Čím to vlastně je, že ve druhých třetinách polevíte?

Dle mého se to dost odvíjí podle první třetiny. Když je první třetina z naší strany povedená, soupeř ve druhé třetině přidá na tempu a my na to nedokážeme včas zareagovat. Potom to doháníme ve třetí třetině.

Co očekávat od Troopers?

Co jsem se díval, tak tam hraje spousta mladých kluků, takže očekávám běhavý a rychlý florbal.

Třinec, je nejvíce vylučovaný tým, jak změnit tuto statistiku?

Na tomhle musí každý z nás zapracovat hlavně individuálně. Zbytečně se necháváme vyprovokovat soupeřem. Takže abych odpověděl na otázku, tak držet nervy na uzdě.